VEDOUCÍ STAVBY (55-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

55000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Rokycany

Máte vzdělání ve stavebním směru? Chcete pracovat jako stavbyvedoucí na různorodých a zajímavých projektech? Ano? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis! Stabilní společnost zabývající se výstavbou bytových domů a průmyslových staveb hledá posilu na pozici: VEDOUCÍ STAVBY (55-60.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Řízení stavby a vedení týmu pracovníků
  • Dodržování stanovených termínů
  • Zodpovědnost za kvalitu staveb dle projektové dokumentace
  • Komunikace s dodavateli, zajištění materiálu

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání ve stavením oboru/odpovídající praxe
  • Řidičský průkaz skupiny B - aktivní!
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Základní znalost práce na PC

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Prémie/bonusy
  • Penzijko
  • Stravenky
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Možnost ubytování
  • Firemní akce

  • Termín nástupu: IHNED
  • Místo výkonu práce: Plzeň + výjezdy na stavby

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.