REALIZÁTOR ZAKÁZEK - VYVOLÁVACÍ SYSTÉMY (35-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Máš technické myšlení, vyznáš se tak trochu i v IT a komunikace se zákazníkem ti nedělá problém? Zvládneš koordinovat práci v týmu? Výborně! Hledáme právě tebe! Pošli nám svůj životopis a buď: REALIZÁTOR ZAKÁZEK - VYVOLÁVACÍ SYSTÉMY (35-45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Administrativní podpora výroby
  • Koordinace a technické řešení zakázek pro oblast vyvolávacích systémů a poplatkových automatů
  • Technická podpora zákazníků a obchodního oddělení
  • Podpora při vývoji nových výrobků
  • Spolupráce s oddělením obchodu, vývoje, konstrukce a výroby
  • Reporting obchodnímu řediteli

Co požadujeme?

  • Min. SŠ technického oboru
  • Výhodou IT/ elektro slaboproud vzdělání
  • Orientace v HW i SW
  • Zkušenosti s koordinaci zakázek
  • Praxe na pozici administrátora ve výrobě
  • Znalost tvorby kusovníků žádaná
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Co nabízíme?

  • Zkrácenou pracovní dobu
  • Příspěvek na zdraví, sport, kulturu a zábavu
  • Příspěvky na stravování
  • Prémie a bonusy
  • Dovolená nad rámec zákona
  • Flexibilní začátek / konec pracovní doby
  • Firemní akce
  • Firemní notebook a mobilní telefon

  • Lokalitu: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.