ABSOLVENTI ELEKTRO OBORŮ (30-40.000 Kč)

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máš čerstvě dokončenou školu v elektrotechnickém oboru? Chceš si najít zaměstnání, kde nebudou čekat, že už všechno umíš, ale rádi Tě vše naučí? Jsi z Prahy nebo Středních Čech a hledáš místo, kde nastartovat svojí kariéru v oboru? Chceš mít možnost učit se v moderním prostředí a pracovat s nejnovějšími technologiemi? Pošli mi svůj životopis a já ti představím možnosti! Hledáme nováčky do mezinárodních i českých společností na elektro pozice: ABSOLVENTI ELEKTRO OBORŮ (30-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • montáž, testování a servis elektro zařízení
  • analýza elektro komponentů ve výrobě
  • práce s technickou dokumentací
  • spolupráce s ostatními kolegy v týmu

Co požadujeme?

  • dokončené vzdělání v elektrotechnickém oboru
  • orientaci v technické a elektro dokumentaci
  • vyhlášku 50/78 §5
  • ochotu pracovat na směny
  • ochotu jezdit na výjezdy

Co nabízíme?

  • zázemí stabilních mezinárodních i českých společností
  • práci v moderním prostředí a s nejnovějšími technologiemi
  • 25 dní dovolené + Sick days
  • příspěvky na volný čas a kulturu
  • systém vzdělávání a školení
  • relokační bonus nebo ubytování u některých společností
  • příspěvek na stravování
  • výhodné tarifové balíčky u českých operátorů
  • možnost kariérního postupu

  • nástup IHNED nebo dohodou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!