ELEKTROMONTÉR NA 2 SMĚNY - SUPER BENEFITY

Neaktivní nabídka

32000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Máš vzdělání v oboru elektro a disponuješ vyhláškou 50/1978 Sb. § 5 nebo 6? S praxí v oboru vítáme, absolventy všemu naučíme. Neváhej, zašli mi své CV a podílej se na zajímavých projektech.

Pracovní náplň

  • Primárně zaměřená na montáž elektro zařízení
  • Propojování jednotlivých celků
  • Zapojování rozvaděčů, řídících pultů, transformátorů, měničů apod.
  • Práce dle výkresové dokumentace, schémat, návodů a technologických postupů
  • Kontrola funknčnosti zapojení a zodpovědnost předání funkčního celku

Co požadujeme?

  • SOU nebo SŠ - elektro zaměření nebo železniční
  • Orientace v elektrotechnických schématech
  • Praxe v oboru elektromontáže velkou výhodou - nikoli podmínkou
  • Vyhláška 50/1978 Sb. min. §5
  • Manuální zručnost, zodpovědnost, důkladnost
  • Ochota práce na 2 směny Ráno/Odpoledne - střídání po týdnu
  • Chuť učit se a zdokonalovat

Co nabízíme?

  • Nástupní plat až 45 000 Kč/podle zkušeností
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Nástupní bonus 20 000 Kč
  • Stabilizační příplatek 5000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 sickdays
  • Benefitní karta - 4 800 Kč/rok
  • Příspěvek na penzijko - 1300 Kč/měsíčně
  • Školení a vzdělávací kurzy
  • Dotovaná strava ve vlastní kantýně
  • Ubytko pro mimoplzeňské
  • Lístky na hokej/fotbal, sportovní a společenské akce
  • Firemní školka
  • Místo výkonu: Okr. Plzeň

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.