TECHNICKÝ KONZULTANT s AJ (36-42.000 Kč)

Neaktivní nabídka

36000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte technické vzdělání? Máte znalost práce s 3D SW? Domluvíte se anglicky, nebo německy? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět a pošlete svůj životopis! Stabilní česká strojírenská společnost hledá posilu na pozici: TECHNICKÝ KONZULTANT s AJ (36-42.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Návrh technických řešení
  • Technická podpora a konzultace
  • Tvorba cenových nabídek
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Příprava podkladů pro marketingové kampaně
  • Administrativa

Co požadujeme?

  • Min. SŠ/VŠ technický obor
  • AJ nebo NJ na středně pokročilé úrovni
  • Znalost práce s 3D SW (AutoCAD, atd.)
  • Čtení technické dokumentace
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené a sick days
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy
  • Odborná školení
  • Firemní akce

  • Nástup možný IHNED
  • Místo výkonu práce: 8 minut od Kuřimy