STAVBYVEDOUCÍ – POZEMNÍ STAVBY (až 70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste zkušený/á Stavbyvedoucí, rád/a organizujete práci na stavbě a jste vůdčí typ? Máte zkušenosti se stavbami průmyslových nebo logistických hal? Chcete pracovat v nadnárodní a stabilní společnosti? Tak neváhejte a zašlete mi své CV ještě dnes! Společnost působící v oblasti pozemního stavitelství nyní hledá do svého týmu posilu na pozici: STAVBYVEDOUCÍ – POZEMNÍ STAVBY (až 70.000 Kč)

Pracovní náplň

  • organizace svěřeného týmu na stavbě
  • koordinace subdodavatelů
  • kontrola dodržování předpisů a procesů
  • vedení stavebního deníku + odpovídající legislativa
  • dohled nad kvalitou odvedení práce

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
  • zkušenosti na stejné pozici
  • znalost příslušné legislativy
  • ochotu být na stavbách po celé ČR
  • autorizace dle ČKAIT výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Sick days
  • Služební vůz i pro soukromé účely
  • Roční odměny
  • Mobilní telefon a notebook
  • Odměny po dokončení stavby
  • Příspěvek na stavování a volnočasové aktivity
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Sídlo společnosti: Praha
  • Místo výkonu práce: Česká republika (dle aktuálních projektů)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!