PRODUKTOVÝ - PROCESNÍ INŽENÝR

Neaktivní nabídka

35000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Významná strojírenská společnost, nadnárodní koncern a prestižní zaměstnavatel v ústeckém regionu posiluje svoje řady o šikovného procesního a produktového specialistu. Máte zkušenosti ze strojírenské výroby v oblasti designu a znalost 2D, 3D konstrukčních programů? Hovoříte plynule anglicky? Pak jste to právě VY, koho hledáme! Neváhejte příliš dlouho a pošlete nám Váš strukturovaný CV v AJ a ČJ.

Pracovní náplň

  • vytváří design na základě analýzy výrobku
  • spolupracuje s procesními inženýry
  • přetváření stávajících výrobků s ohledem na
    technické a ekonomické faktory
  • kontrola výkresové dokumentace
  • nastavení a optimalizace procesů
  • analýza a testování souvisejících s vývojem nového nebo stávajícího designu, metod, materiálu, procesů
  • podpora zákaznického servisu a výroby

Co požadujeme?

  • SŠ/ VŠ strojního/ technického směru - nutné
  • AJ středně pokročilá, komunikativní
  • 2D, 3D konstrukční programy a MS Office
  • praxe v designu a inženýringu ve výrobní firmě
  • znalost tvorby výrobního procesu
  • znalost technologií v oblasti hydrauliky a filtrace - velkou výhodou
  • znalost DFX, FMEA výhodou

Co nabízíme?

  • prestižní zaměstnavatel
  • adekvátní platové ohodnocení
  • možnost profesního a osobnostního růstu
  • denní využití AJ
  • balíček firemních benefitů

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu usti@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu usti@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.