FINANČNÍ KONTROLOR (40-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Máte zkušenosti v oblasti controllingu ve výrobní společnosti? Rozumíte si s čísly a k tomu se domluvíte anglicky? Pak jste náš člověk! Stabilní mezinárodní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: FINANČNÍ KONTROLOR (40-60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • odpovědnost za kalkulaci a analýzu nákladů
  • tvorba projektů
  • správa měsíčních plánů
  • tvorba podkladů pro audit, daně, rozpočty
  • plánování a kontrola investic

Co požadujeme?

  • vzdělání ekonomického směru
  • zkušenost z oblasti controllingu podmínkou
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • pokročilá znalost MS Excel
  • znalost tvorby rozpočtů a plánů
  • znalost IFRS, US GAAP výhodou

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • bonusy a prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvky na sport, kulturu a pojištění a další...

  • Místo výkonu práce: Hustopečsko