SPECIALISTA ZLEPŠOVÁNÍ PROCESŮ (75-110.000 Kč) Praha-východ

Neaktivní nabídka

75000 - 110000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte zkušenost se zlepšováním procesů, ideálně v oblasti financí či controllingu? Chcete se podílet na projektech řízení změn? Domluvíte se i anglicky? Pokud vás nebaví jen pracovat u počítače, ale chcete se potkávat s lidmi z ostatních oddělení, zašlete nám svůj životopis! Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: SPECIALISTA ZLEPŠOVÁNÍ PROCESŮ

Pracovní náplň

  • Vedení projektů v oblasti financí
  • Zlepšování finančních procesů
  • Tvorba datové analýzy
  • Navrhování efektivních řešení
  • Spolupráce napříč odděleními

Co požadujeme?

  • VŠ ekonomického směru
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Zkušenost z obdobné pozice (finance, controlling)

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Finanční bonusy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost občasné práce z domova
  • Multisport kartu
  • Příspěvek na vzdělávání

  • Termín nástupu: IHNED nebo dle domluvy
  • Místo výkonu práce: okolí Kralup nad Vltavou