ABSOLVENTI - SŠ ELEKTRO (od 40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 47000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Vystudovali jste SŠ v elektro oboru a vždy Vás elektronika bavila? Rádi byste získané zkušenosti uplatnili v praxi a dál se učili nové věci? Je moderní společnost místem, kde byste chtěli nastartovat svoji kariéru? Tak nám zašlete svůj životopis! Mezinárodní výrobní a vývojová společnost hledá posilu s elektro vzděláním do svého týmu: ABSOLVENTI - SŠ ELEKTRO (od 40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • seřizování, nastavování a testování přístrojů
  • diagnostika závad
  • řešení vzniklých elektronických a mechanických problémů
  • vedení elektro záznamů
  • spolupráce v týmu i samostatně

Co požadujeme?

  • SŠ v oboru elektro
  • vyhlášku č. 250/2021 (bývalá 50/1978 Sb.), §5, nebo nárok na dodělání
  • chuť se učit novým věcem

Co nabízíme?

  • náborový příspěvek 50.000 Kč
  • komplexní zaškolení, možnost dalšího růstu
  • moderní pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • sick days
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • multisport kartu
  • příspěvek na stravování
  • kafeterii

  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha