QUALITY ENGINEER V AUTOMOTIVE (46-48.500 Kč)

Neaktivní nabídka

46000 - 48500 Kč

Máte zkušenosti v oblasti kvality a ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Rádi byste se podíleli na zajímavých projektech v automotive? Hledáte novou výzvu a šanci pro svůj profesní rozvoj? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost hledá novou posilu do svého týmu na pozici QUALITY ENGINEER V AUTOMOTIVE (46-48.500 Kč) Pozice je vhodná i pro absolventy VŠ technických směrů

Pracovní náplň

  • Zkvalitnění výrobního postupu, analýzy zmetkovosti
  • Nastavení procesů a testování kvality
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky
  • Spolupráce na interních auditech kvality
  • Účast na náběhu nových projektů do výroby

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxi na obdobné pozici v automotive
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Znalost 8D, ISO 16949, PPAP, APQP, FMEA
  • Orientace v technických výkresech

Co nabízíme?

  • Nastartování kariéry v mezinárodní společnosti
  • Účast na zajímavých technických projektech
  • Příspěvky na životní a penzijní připojištění, lékaře
  • Dotované závodní stravování, dovolená navíc
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • Pozice je vhodná i pro absolventy VŠ technických směrů

    Lokalita: okres Litoměřice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.