ROZPOČTÁŘ/KA STAVEB I JUNIOR (35 - 40.000 KČ)

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Máte SŠ nebo VŠ v oboru Stavebnictví. Chcete získat další zkušenosti? Jste komunikativní, pečlivý a tato oblast Vás baví? Pak neváhejte a ozvěte se nám! Úspěšná česká společnost přijme šikovného kolegu/kolegyni na pozici ROZPOČTÁŘ STAVEB I JUNIOR (35 - 40.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Tvorba kalkulací
  • Komunikace se subdodavateli
  • Práce v programu KROS
  • Kontrola rozpočtu dle projektové dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ/VOŠ v oboru Stavebnictví
  • Dobrá znalost MS OFFICE
  • Samostatnost
  • Alespoň základní znalost práce v programu KROS

Co nabízíme?

  • Různorodou práci
  • Dotované stravování
  • Možnost práce na ŽL
  • Firemní telefon
  • Flexibilní pracovní doba
  • Práce vhodná pro absolventy
  • Lokalita: Vysoké Mýto