TECHNIK PRO FOTOVOLTAIKU (40-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte stabilní práci v přátelském kolektivu? Vyhovuje Vám malá, ale rychle rostoucí firma, která se zabývá výstavbou a provozem fotovoltaických elektráren? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět a pošlete svůj životopis! Stabilní společnost s více jak 15 letou tradicí na trhu hledá vhodné kandidáty na pozici: TECHNIK PRO FOTOVOLTAIKU (40-45.000 Kč))

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Příprava realizace a instalace fotovoltaických elektráren pro rodinné domy a firmy.
  • Opravy a servis fotovoltaických měničů.
  • Servisní práce na solárních parcích.
  • Instalace a konfigurace dobíjecích stanic pro elektromobily.
  • Služební cesty v rámci Jihomoravského kraje.

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU vzdělání v oboru elektro s praxí.
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. min. § 6.
  • Řidičské oprávnění skupiny B.
  • Znalost Microsoft Windows a Office (Word, Excel, PowerPoint).
  • Manuální zručnost.
  • Zodpovědnost, samostatnost, flexibilitu.
  • Praxe v oboru fotovoltaiky výhodou.

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené.
  • Odpovídající finanční ohodnocení.
  • Příplatky za přesčasy.
  • Možnost vzdělávání a profesního růstu.
  • Mobil telefon i k soukromým účelům.
  • Stravenky.
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění.
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr.
  • Přátelské pracovní prostředí

  • Nástup možný: IHNED
  • Místo pracoviště: Hustopeče a Jihomoravský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.