TECHNIK ELEKTRO JUNIOR (40-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

Hledáte práci pouze v jednosměnném provozu a navíc takovou práci, kde si můžete sami zvolit kdy přijdete a odejdete? Máte elektro vzdělání a jste ochotní na sobě pracovat a vzdělávat se? Pošlete mi Váš životopis k posouzení! Pro významného klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici: TECHNIK ELEKTRO JUNIOR (40-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zprovoznění zařízení a strojů
  • Opravy strojů
  • Technická podpora pro zákazníky
  • Komunikace se zákazníky, s ostatními kolegy

Co požadujeme?

  • Vzdělání elektro
  • Technický background
  • Schopnost čtení technické dokumentace
  • Angličtinu alespoň na mírně pokročilé úrovni

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • 13.plat
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dojíždění
  • Možnost kariérního posunu
  • 25 dnů dovolené
  • a spoustu dalších benefitů!

  • Místo výkonu práce: do 15 km od Rosic