OBCHODNÍK VE STAVEBNICTVÍ (40.-70.000Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 70000 Kč

Komunikace s klienty je pro Vás denním chlebem? Máte rádi, když můžete svým výkonem ovlivnit, kolik si vyděláte? Orientujete se ve stavebnictví? Chcete v rámci své práce cestovat? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis! Úspěšná česká firma působící na poli realizace staveb hledá posilu týmu na pozici: OBCHODNÍK VE STAVEBNICTVÍ (40.-70.000Kč)

Pracovní náplň

  • Akvizice nových zákazníků a péče o ty stávající
  • Cesty v rámci ČR a SK
  • Řízení zakázek
  • Cenové nabídky, vyjednávání podmínek

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání
  • Praxi na obchodní pozici
  • Orientaci ve stavebních výkresech
  • ŘP sk. B + ochotu cestovat
  • Reprezentativní vystupování

Co nabízíme?

  • Služební automobil (po zapracování i pro soukromé účely)
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Zázemí české společnosti
  • Možnost kariérního růstu
  • Mobil
  • Noťas
  • Mnoho dalších benefitů

  • Pracoviště: Brno (cesty po ČR+SK)