ELEKTRO - 1 FLEXIBILNÍ SMĚNA §6 (34-40.000 Kč + BONUS)

Neaktivní nabídka

34000 - 40000 Kč

Chcete pracovat v mezinárodní výrobní a vývojové společnosti, která si váží svých zaměstnanců? Zajímáte se o elektroniku a chcete mít při práci zodpovědnost za celý produkt od začátku až do konce? Pak neváhejte, chopte se této šance a zašlete mi svůj životopis! Významná výrobní a vývojová společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici: ELEKTRO - 1 FLEXIBILNÍ SMĚNA §6 (34-40.000 Kč + BONUS)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Montáž elektromechanických sestav
  • Testování elektro sestav
  • Práce s technickou dokumentací
  • Práce v moderní a čisté výrobě

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Vyhlášku č. 50/78 Sb. §6
  • Manuální zručnost a technické myšlení
  • Anglický jazyk na základní až mírně pokročilé úrovni

Co nabízíme?

  • Práce na 1 směnu!
  • Flexibilní pracovní dobu
  • NÁSTUPNÍ BONUS
  • Možnost profesního růstu
  • Vycestování do zahraničí v rámci pozice
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvky na sportovní aktivity
  • Kulturní akce
  • Moderní pracovní prostředí v příjemném kolektivu

  • Místo výkonu práce: Brno