ELEKTROMONTÉR S VÝJEZDY (30-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti jako Elektromontér nebo jste čerstvý absolvent elektro oboru? Nevadí Vám cestovat po montážích v Praze nebo Středních Čechách? Chcete pracovat v prima partě a v zázemí rodinné společnosti? Pak mi pošlete svůj životopis! Česká elektrotechnická společnost hledá posilu týmu na pozici: ELEKTROMONTÉR S VÝJEZDY (30-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Elektromontážní práce dle technické dokumentace
  • Odstranění a opravy zjištěných nedostatků
  • Práce se slaboproudými i silnoproudými rozvody
  • Zprovoznění a seřízení přístrojů a zařízení
  • Práce v týmu

Co požadujeme?

  • SOU / SŠ vzdělání v elektro oboru (silnoproud, slaboproud)
  • vyhlášku 50/78 min. §5
  • manuální zručnost a schopnost číst technické výkresy
  • ŘP sk. B výhodou
  • Praxe v oboru výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Odměny a bonusy
  • Příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Prostředí rodinné společnosti

  • Nástup možný IHNED nebo dohodou
  • Sídlo společnosti: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!