INŽENÝR KVALITY (50-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Tachov

Rádi pracujete s elektrotechnikou a zajímá Vás testování výrobků? Mluvíte anglicky a víte, jak vypadá vývoj pro sériovou výrobu? V tom případě hledáme právě Vás! Pošlete mi životopis na simkova@acjobs.cz a staňte se tak novým INŽENÝREM KVALITY (50-60.000 Kč)!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Navrhování zařízení na testování výrobků
  • Hledání a řešení problémů s elektronikou
  • Analýza a vyhodnocování výsledků testů a měření
  • Příprava elektronických součástek a jednotek pro výrobu
  • Aktualizace programů pro testování zařízení
  • Kontrola kvality v rámci firmy prostřednictvím interních auditů

Co požadujeme?

  • Alespoň 5 let praxe na pozici v elektronice
  • Komunikativní angličtina
  • Praxe ve vývoji pro sériovou výrobu
  • Středoškolské vzdělání v oboru elektrotechnika

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Měsíční bonusy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Placené vzdělání
  • Dotované stravování
  • Příspěvky na dopravu
  • Příspěvky na penzijko

  • Místo výkonu práce: Stříbro

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.