OBCHODNÍ ZÁSTUPCE-ELEKTRO (33-37.000 Kč)

Neaktivní nabídka

33000 - 37000 Kč

Jste komunikativní osobnost, která má zájem o elektro obor? Chcete pracovat pro menší společnost s kamarádským kolektivem a nechybí Vám technický background? Pošlete mi Váš životopis! Pro významného klienta se sídlem v Brně hledáme vhodné uchazeče na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE-ELEKTRO (33-37.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zpracování nabídek pro zákazníky
  • Zpracování vhodného řešení na míru
  • Řešení technických problémů u zákazníka

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického oboru (elektro výhodou)
  • Znalost anglického jazyka na technické úrovni
  • ŘP sk B - ochotu občas cestovat
  • Komunikativní a pečlivou osobu

Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Možnost vzdělávacího jazykového kurzu
  • Sportovní a kulturní aktivity

  • Místo výkonu práce: Brno