OBCHODNÍ REPREZENTANT/KA S AJ (35- 45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Přerov

Hledáme argumentačně zdatného nadšence s prozákaznickým přístupem. Zvládneš koordinovat veškerou péči o zákazníka? Dotahuješ práci do konce? Uvítáš občasnou služební cestu? Výborně! Tak mi pošli svůj životopis a zjisti více o pozici: OBCHODNÍ REPREZENTANT/KA S AJ (35- 45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Péče o portfolio stávajících zákazníků
  • Udržování dobrých vztahů se zákazníky
  • Osobní setkání, mailová i telefonická komunikace
  • Řešení objednávek i následné řešení reklamací
  • Koordinace týmů výroby, obchodu, expedice
  • Dohled nad dodržováním termínů expedice
  • Fakturace a administrativa s tím spojená
  • Reporting

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • Praxi na obdobní pozici
  • Zkušenosti v komunikaci se zákazníky
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Znalost MS Office na dobré úrovni
  • Reprezentativní vystupování
  • Organizačně schopný

Co nabízíme?

  • Finanční benefity
  • Roční bonusy
  • Flexibilní začátek / konec pracovní doby
  • Příspěvky na pojištění
  • Služební auto
  • Služební technika
  • Možnost občasné práce z domu
  • Firemní akce

  • Lokalitu: Hranice na Moravě

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.