MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK ZAJÍMAVÉ BONUSY

mzdové ohodnocení

Brno - město

Láká Vás práce na cestách? Máte zkušenosti s montáží a technická dokumentace pro Vás není cizí? Jste aktivní řidič? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • montáž zařízení, sestav, jednotek a rozvodných bloků
  • zámečnické a montážní práce
  • demontáž zařízení
  • obsluha potřených zařízení a strojů pro montáž
  • cestování v rámci zakázek k zákazníkům (po ČR i do zahraničí)

Co požadujeme?

  • min SOU ve strojírenství
  • praxe na podobné pozici nutností
  • angličtina nebo němčina na komunikativní úrovni
  • orientace v technické dokumentaci
  • svářečské oprávnění výhodou
  • ochota cestovat a časová flexibilita

Co nabízíme?

  • práce ve stabilní společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení
  • nárok na roční bonus + proplácené cestovné a diety
  • 25 dní dovolené + 3 dny sick days
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zvýhodněné tarify u mobilního operátora
  • místo výkonu práce - Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.