ADMINISTRÁTOR/KA SMĚNY

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Pro herní studio hledáme vhodné kandidáty/kandidátky všech věkových kategorií na pozici: ADMINISTRÁTOR/KA SMĚNY

Reagujte! Budete mezi prvními.
Možnost práce na IČO

Pracovní náplň

  • Dohled nad plynulým provozem všech online vysílání
  • Zápis výsledků odehraných zápasů, odpovědnost za dodržování časového plánu sportovních zápasů hráči
  • Mírné koučování hráčů a udržení herní morálky
  • Komunikace s ostatními odděleními včetně vedení studia
  • Dohled nad plynulým chodem směny, reporting
  • Odpovědnost za dodržování pravidel a udržování pořádku ve studiu

Co požadujeme?

  • Základní znalost práce s PC
  • Spolehlivost, zodpovědný přístup k práci, ochotu učit se novým věcem
  • Časovou flexibilitu (směnný provoz 12h směny - denní i noční)
  • Přirozenou autoritu
  • Smysl pro pořádek
  • Základní znalost Excel (Google sheets)
  • Znalost hry FIFA 23 výhodou
  • Znalost konzole Playstation 5 výhodou

Co nabízíme?

  • Spolupráci na ŽL (OSVČ)
  • Podílet se na zajímavém projektu v dynamicky se rozvíjejícím odvětví
  • Studio se nachází na Praze 6 (Petřiny)
  • Hodinová sazba: 190 Kč/h - den, 220 Kč/h
  • Káva na pracovišti
  • Teambuildingy

  • Místo výkonu práce: Praha 6 - Petřiny