CNC OHRAŇOVACÍ LIS A LASER - M/Ž(28.000 – 42.000 Kč)

Neaktivní nabídka

28000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Chcete pracovat pro stabilní společnost, která si váží svých zaměstnanců? Orientujete se v technické dokumentaci? Nevadí Vám práce na 2 směny? Pošlete svůj životopis a přidejte se k nám do týmu! Hledáme uchazeče na pozici: CNC OHRAŇOVACÍ LIS A LASER - M/Ž(28.000 – 42.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Obsluha CNC ohraňovacího lisu a laseru
  • Práce s měřidly a dle výkresové dokumentace
  • Nastavení stroje a jeho běžná údržba
  • Kontrola vyrobených dílů

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Zodpovědnost
  • Pečlivost
  • Ochotu pracovat na 2 směny

Co nabízíme?

  • Dovolenou nad rámec zákona
  • Bonusový systém dle seniority
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvky na sport, kulturu, zdraví a dovolenou
  • Příspěvky na spoření
  • Jazykové a profesní kurzy
  • Firemní sportovní akce a volnočasové aktivity

  • Lokalitu: Pardubice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.