SERVISNÍ TECHNIK - AUTO PRO SOUKROMÉ ÚČELY (35-40.000 KČ)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Máte vzdělání v oboru elektro a praxi na pozici servisního technika? Domluvíte se v anglickém jazyce? Rádi byste získali různorodou práci ve stabilní společnosti? Pak je tato pozice právě pro Vás! Úspěšná, stabilní společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: SERVISNÍ TECHNIK - AUTO PRO SOUKROMÉ ÚČELY (30-35.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Práce na servisních zakázkách - průmyslové potiskovací stroje
  • Komunikace se zákazníky
  • Technická podpora při řešení technických problémů
  • Cestování
  • Účast na školeních

Co požadujeme?

  • ÚSO/SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Platnou vyhlášku 50/78b, § 6
  • Praxi na pozici servisního technika
  • Znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní

Co nabízíme?

  • Služební auto
  • 25 dní dovolené
  • Služební telefon a notebook
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Firemní akce
  • Bonusy/prémie
  • Možnost vzdělávání a profesního růstu

  • Nástup možný: IHNED
  • Místo výkonu práce: Břeclavsko