MANAŽER PROJEKTU - PO (38 - 50.000 KČ)

Neaktivní nabídka

38000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Máte zkušeností s řízením projektu a obchodními jednáními v oblasti stavebnictví? Zajímáte se o oblast požární bezpečnosti? Vlastní elektro vyhlášku a disponujete komunikativní znalostí angličtiny? V tom případě splňujeme požadavky a my se vámi chceme potkat! Zašlete svůj životopis a pracujte ve české stabilní společnosti jako: MANAŽER PROJEKTU - PO (38 - 50.000 KČ)

Česká firma

Pracovní náplň

  • koordinace projektu od obchodního jednání pro realizaci
  • komunikace s projektanty i dodavateli
  • kalkulace projektu, vyjednávání o nabídkách s dodavateli
  • spoluúčast na obchodních jednáních a péče o klienty, developery apod.
  • administrativní úkony spojené s vedením projektu
  • účast na projektových úpravách

Co požadujeme?

  • min SŠ vzdělání v elektro oboru
  • elektro vyhlášku 50/1978 sb. nebo NV 194/2022 Sb. §6
  • anglický jazyk min. na středně pokročilé úrovni
  • dobrou znalost práce s AutoCAD
  • flexibilitu a ŘP sk. B
  • vyjednávací a komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • bonusy a prémie
  • služební auto
  • zázemí silné české společnosti
  • telefon a notebook
  • příspěvek na stravné a pojištění
  • a další benefity společnosti

  • lokalitu: Jihlava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.