VÝROBNÍ ELEKTRIKÁŘ (až 60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Mělník

Máte dokončenou školu v oboru elektro a platnou elektro vyhlášku? Máte zkušenosti s opravou a údržbou výrobních zařízení? Chcete pracovat jen na ranní směnu a mít víkendy volné? Pokud ano, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Inovativní výrobní společnost rozšiřuje tým na pozici: VÝROBNÍ ELEKTRIKÁŘ (až 60.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Diagnostika a oprava výrobních strojů (hydraulika, mechanika, elektro)
  • Tvorba plánů a postupů údržby
  • Zavádění nových strojů do výroby
  • Provádění preventivní kontroly zařízení
  • Komunikace s kolegy

Co požadujeme?

  • Platnou vyhlášku 50/1978 Sb. §6
  • SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Umět komunikovat v AJ nebo NJ
  • Schopnost vyznat se v oboru průmyslové automatizace

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Sick day
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Benefitní systém
  • Notebook a telefon
  • Občerstvení na pracovišti
  • Stabilní zaměstnání
  • Tým v přátelském duchu

  • Nástup možný ihned nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Kralupy nad Vltavou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!