ELEKTROINŽENÝR HW

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Máš VŠ vzdělání oboru elektro? Ovládáš dobře anglický nebo německý jazyk? Chceš se stát součástí mezinárodní společnosti, která Vám poskytne možnost dalšího profesního vzdělávání? Pak hledáme právě Tebe! Zahraniční společnost s dlouholetou tradicí hledá do svého týmu kandidáta na pozici: ELEKTROINŽENÝR HW (25-35.000,-)

Pracovní náplň

  • Plánování vývoje HW, tvoření harmonogramu, spolupráce na vývoji
  • Vedení projektového týmu pro vývoj HW
  • Provádění speciálních měření a testování vzorků
  • Identifikace chyb a závad, které se vyskytnou během testování
  • Komunikace s vývojovým centrem v zahraničí, hledání inovativních řešení

Co požadujeme?

  • VŠ elektrotechnické vzdělání
  • Nadšení pro elektro
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • Znalost elektroniky, mikropočítačové techniky
  • Schopnost práce s technickou dokumentací

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené a jiné benefity
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Závodní stravování
  • Zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Možnost odborného vzdělávání
  • Nadstandardní platové ohodnocení

  • Místo výkonu práce: Praha - Východ