REFERENT/KA LOGISTIKY (30 - 40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Máte znalost anglického jazyka a hledáte novou pracovní výzvu? Máte zkušenosti s logistikou a chcete je využít ve výrobní společnosti? Pak je tato nabídka přesně pro Vás! Mezinárodní výrobní společnost hledá posilu na pozici: REFERENT/KA LOGISTIKY (30 - 40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • plánování materiálů do výroby
  • denní komunikace s výrobou, zákaznickým servisem a nákupním oddělením
  • analytika, reporting, administrativa
  • zpracování inventur skladů a obalů
  • archivace

Co požadujeme?

  • min. středoškolské vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici velkou výhodou
  • znalost anglického jazyka pro denní použití
  • schopnost pracovat v MS Excel
  • samostatnost a chuť se učit a rozvíjet

Co nabízíme?

  • stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • týden dovolené navíc + sick days
  • závodní kantýnu + příspěvek na stravování
  • zkrácenou pracovní dobu (7,5 hodiny)
  • odborné vzdělávací kurzy
  • příspěvky na volnočasové aktivity

  • místo výkonu práce: Velké Meziříčí
  • nástup možný ihned