PLC PROGRAMÁTOR (55-70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

55000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Orientujete se v prostředí průmyslové automatizace a chcete se podílet na zajímavých projektech? Máte již praxi z pozice PLC programátora a hledáte příležitost, kde si budete moci rozšířit obzory? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Přední světová firma zabývající se automatizací výroby hledá novou posilu na pozici: PLC PROGRAMÁTOR (55-70.000 Kč)

Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Konstrukce PLC, CMC, HMI
  • Programování - Siemens S7, WinCC, Alen Bradley
  • Oživení strojů do provozu v závodě i u klienta
  • Vývoj software, sledování chyb a analýza
  • Integrace nakupovaných produktů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenost s elektrokonstrukcí jednoúčelových autom. zařízení výhodou
  • Znalost programování a tvorba sotware
  • Znalost anglického nebo německého jazyka
  • Chuť se vzdělávat v nových technologicíh
  • Ochotu cestovat v rámci servisu

Co nabízíme?

  • Práce ve stabilní dynamické společnosti
  • 13. a 14. plat
  • Týden dovolené navíc
  • Hrazené stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Práce v nově vybavených prostorech

  • Místo výkonu práce: Jihlava
  • Nástup možný ihned

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.