MONTÁŽNÍK NA JEDNU SMĚNU (30-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Máte zkušenosti s mechanickou montáží? Orientujete se v technické dokumentaci a chcete pracovat ve významné společnosti? Jste manuálně zručný a rád se budete učit novým věcem? Chcete pracovat jen na jednu směnu? Tak se chopte této jedinečné šance, zašlete mi svůj životopis a začněte pracovat pro společnost, která Vám nabídne kromě zajímavé práce také řadu benefitů a skvělý pracovní kolektiv. MONTÁŽNÍK NA JEDNU SMĚNU (30-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Montáž jednoúčelových automatizovaných strojů
  • Podpora v uvádění zařízení do provozu
  • Spolupráce s elektromontéry a konstruktéry

Co požadujeme?

  • SŠ technického směru
  • Schopnost orientovat se v technické dokumentaci
  • Zkušenost z obdobné pozice velkou výhodou
  • Zodpovědného a pracovitého člověka
  • Praxe v mechanice výhodou
  • Práce na PC - znalost Office 365

Co nabízíme?

  • Práce ve skvělém kolektivu
  • Přesčasy nadstandardně ohodnoceny
  • Podpora při jazykovém vzdělání
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Věrnostní prémie
  • 13. plat

  • Lokalitu: Jihlava
  • Nástup možný ihned