ÚČETNÍ S AJ (35-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Hledáte nové úplatnění v oblasti účetnictví? Máte pokročilou znalost Excelu a tabulky pro Vás nejsou strašák? Říká Vám něco US GAAP? tak to hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost hledá novou posilu na pozici: ÚČETNÍ S AJ (35-45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Účetní operace v české i zahraniční měně
  • Účtování FP, FV a interních dokladů
  • Kooperace s auditory, daňovými poradci, úřady apod.
  • Chystání podkladů pro audit
  • Vedení záznamů a evidencí
  • Kontrola účetních procesů

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání (ideálně ekoomického směru)
  • Předešlou praxi v oblasti účetnictví
  • Znalost mezinárodního účetování velkou výhodou
  • Pokročilou znalost Excelu
  • Angličtinu alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • Zodpovědnost, pečlivost, schopnost práce pod tlakem

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvky na dopravu
  • Příspěvky na stravování
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvky na sport

  • Lokalitu: Mikulov
  • Nástup možný ihned