DESIGNER

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte vystudovanou VŠ strojní a praxi v konstruování v programu Pro/Engineer? Komunikujete anglickým nebo německým jazykem, který byste rádi uplatnili v perspektivní mezinárodní společnosti? Chcete pracovat na pozici DESIGNER v Brně? Pak nám zašlete Váš životopis! Perspektivní nadnárodní strojírenská společnost, která se zabývá výrobou složitých strojních celků, hledá do svého týmu kolegy na pozici: DESIGNER

Pracovní náplň

  • příprava projektové a výrobní dokumentace
  • určení vhodného materiálu a postupu práce
  • realizace konstrukčních změn
  • tvorba a aktualizace technické dokumentace
  • spolupráce v rámci optimalizace procesů
  • denní komunikace napříč celou firmou

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni podmínkou
  • praxe na obdobné pozici
  • znalost Pro/Engineer výhodou
  • znalost AutoCAD a SAP výhodou
  • samostatnost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • práce v dynamické perspektivní společnosti
  • firemní stravování, jazykové vzdělávání
  • moderní pracovní prostředí
  • profesní rozvoj a růst
  • smlouva na dobu neurčitou
  • místo výkonu práce: Brno