PLC PROGRAMÁTOR (50-70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Hledáte novou pracovní výzvu? Máte praxi v programování PLC? Tak nám zašlete životopis a získejte práci jako PLC PROGRAMÁTOR (50-70.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Programování PLC a HMI
  • Návrh SW řídicích systémů starších strojů
  • Úprava stávajících programů
  • Příprava dokumentace a zařazení do výroby
  • Práce na návrhu technologií pro nové projekty
  • Testování a reporting

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru
  • Praxi min. 4 roky v oblasti programování PLC
  • Praxe s PLC Siemens výhodou
  • Znalosti v oblasti štíhlé výroby výhodou
  • Angličtinu na mírně pokročilé úrovni
  • Znalost servořízení a polohovacích systémů

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • Docházkový bonus
  • Příspěvky na penzi a volnočasové aktivity
  • Možnost částečného homeoffice
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce: Hustopečsko