TECHNIK ELEKTRO - 1 SMĚNA (30-38.000 Kč)

Neaktivní nabídka

33000 - 37000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Máte SOU/SŠ vzdělání elektrotechnické? Jste pečlivý člověk s technickým myšlením? Máte zkušenosti s údržbou a opravami strojních zařízení ve výrobní společnosti? Pak jste pro nás ideální kandidát! Špičková mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: TECHNIK ELEKTRO - 1 SMĚNA (30-38.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • preventivní údržba strojů a zařízení
  • analýza závad a jejich odstranění
  • práce s technickou dokumentací
  • výběr náhradních dílů

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání elektrotechnické
  • platnou vyhlášku min. §6
  • alespoň rok praxe na obdobné pozici
  • řidičský průkaz skup. B

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v příjemném prostředí
  • zázemí přední světové společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
  • týden dovolené navíc
  • mzdové bonusy a příspěvek na dojíždění
  • příspěvky na jazykové vzdělání a stravu

  • místo výkonu práce: Mikulov