ELEKTROINŽENÝR - PROJEKTANT

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste zkušený elektroinženýr a porozhlížíte se po novém uplatnění? Mluvíte plynule anglicky a máte zkušenosti s projektováním schémat? Chcete pracovat na projektech pro špičku ve svém oboru a mít šanci pracovat v mezinárodním týmu? Pak mi pošlete svůj životopis! Mezinárodní koncern hledá posilu na pozici: ELEKTROINŽENÝR - PROJEKTANT

Pracovní náplň

  • Zpracování schémat k jednotlivým projektům
  • Vývoj nových prototypů po elektrické stránce
  • Tvorba technické specifikace a analýzy funkčnosti dle zadání zákazníka
  • Technická podpora pro zákazníky
  • Spolupráce s manažery a kolegy v zahraničí

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v elektrotechnickém oboru
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Anglický jazyk pro denní komunikaci (písemnou i mluvenou)
  • Znalost programů na zpracování schémat

Co nabízíme?

  • 13. mzdu
  • 25 dní dovolení
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost kariérně růst
  • Firemní vzdělávání a školení

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!