PRIVATE BANKER (62-80.000 Kč)

Neaktivní nabídka

62000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máte VŠ vzdělání ekonomického směru? Máte znalosti v oblasti privátního bankovnictví a obchodu, které chcete uplatnit? Dorozumíte se v anglickém jazyce? Pokud ano, zašlete nám váš životopis! Moderní a dynamická společnost hledá do svého týmu posilu na pozici: PRIVATE BANKER (62-80.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • služby v oblasti investování
  • nábor nových klientů
  • rozvoj vztahů se stávajícími klienty
  • poskytování produktů a péče o klienty

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • Zkušenosti z oblasti bankovnictví
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • ŘP sk. B - aktivní řidič
  • Samostatnost a proaktivní přístup
  • Kvalifikace pro kapitálový trh vítána

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Bonusy/prémie
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost home office
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Multisport kartu

  • Nástup možný: IHNED
  • Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.