KOORDINÁTOR VÝROBY (40-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Poohlížíte se po novém pracovním uplatnění a chcete pracovat na zajímavých projektech? Jste samostatný, pečlivý a chcete pracovat ve společnosti, kde budete mít rovnováhu mezi soukromým a pracovním životem? Pošlete mi Váš životopis k posouzení! Pro významného klienta hledáme zkušené uchazeče na pozici: KOORDINÁTOR VÝROBY (40-45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za zajištění a organizaci montážních činností, zajištění výroby rozvaděčů
  • Zodpovědnost za objednávání materiálu pro zakázky
  • Zodpovědnost za vedení agendy skladového hospodářství
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Správa budovy

Co požadujeme?

  • Vzdělání elektrotechnického oboru
  • Elektro vyhlášku
  • Schopnost týmové spolupráce
  • ŘP sk B - ochotu jezdit na občasné výjezdy

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na pojištění
  • Možnost profesního a osobního rozvoje
  • Odborná školení

  • Místo výkonu práce: Brno