TESTER /ELEKTRO INŽENÝR

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte vzdělání v oboru elektrotechnika? Zajímá Vás testování elektro komponentů po HW i SW stránce? Chcete e podílet na mezinárodních projektech? Ano? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní společnost zabývající se vývojem elektro komponentů hledá člena týmu na pozici: TESTER /ELEKTRO INŽENÝR

Pracovní náplň

  • Testování funkčnosti elektro zařízení
  • Zajištění případných náprav
  • Zpracování reportů a protokolů
  • Komunikace s klienty po celém světě
  • Pro cestovní nadšence - služební cesty do zahraničí

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ elektrotechnického zaměření
  • Anglický jazyk výhodou (zahraniční společnost)
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb.
  • Zkušenosti s tetování elektro komponentů výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvky na jazykové vzdělávání a odborné kurzy
  • Stravenky
  • Příspěvek na dopravu
  • Firemní akce a teambuildingy
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce – Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!