HR BUSINESS PARTNER (m/ž)

mzdové ohodnocení

Jihlava

Chcete se ve svém profesním životě posunout zase o kus dál? Chcete pracovat pro mezinárodní společnost a mít kolem sebe skvělý tým lidí? Máte zkušenosti jako HR Business Partner a láká Vás výrobní sektor? Jste organizační typ, plánování Vás baví a anglický jazyk Vám nedělá problém? Skvělé! Tak nám zašlete svůj životopis! Mezinárodní stabilní společnost hledá novou posilu do HR na pozici: HR BUSINESS PARTNER (m/ž)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Podpora při náborovém procesu
  • Podpora manažerům a zaměstnancům
  • Zajišťování podkladů pro HR administrativní agendu
  • Podílení se na optimalizaci HR procesů
  • Školení zaměstnanců na HR procesy a systémy
  • Spolupráce s odděleními
  • Příprava HR reportů a statistik
  • Odpovědnost za dodržování pracovně právní legislativy

Co požadujeme?

  • Min. SŠ/VŠ vzdělání
  • Dostatečná praxe na obdobné pozici
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost práce na PC
  • Organizační schopnosti, zodpovědnost
  • Schopnost práce pod tlakem a time management

Co nabízíme?

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Notebook a telefon
  • Příspěvek na penzijní připojištění a dopravu
  • Závodní stravování
  • Firemní akce
  • Přátelské pracovní prostředí

    Lokalita: okres Žďár nad Sázavou