FYZIOTERAPEUT – ÚVAZEK DLE DOHODY (mzda dohodou)

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Kroměříž

Jste zkušení fyzioterapeuti, absolventi nebo studenti oboru Fyzioterapie a hledáte zajímavou pracovní příležitost? Chcete se stát součástí týmu odborníků, kteří jsou pro svou práci nadšení? Pak je tu příležitost přímo pro Vás :) Moderní soukromá společnost poskytující kvalitní péči v oblasti rehabilitace hledá do svých řad nové kolegy. Zaměstnání je možné na HPP či zkrácený úvazek - vše je na domluvě. FYZIOTERAPEUT – ÚVAZEK DLE DOHODY (mzda dohodou)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Poskytování péče klientům - dle Vašeho zaměření
  • Provádění vyšetření a následné naplánování průběhu terapie
  • Poradenství pacientům v průběhu terapie
  • Práce v moderním prostředí společnosti

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oboru Fyzioterapie (možný i zkrácený úvazek pro studenty tohoto oboru)
  • ideálně Registrace u Ministerstva zdravotnictví - odbornost 902
  • Znalost Vojtovy/Kabatovy metody a dalších VÝHODOU
  • Vstřícný a aktivní přístup k práci

Co nabízíme?

  • Moderní prostředí soukromé kliniky s dobrým jménem
  • Mzdové ohodnocení závislé na Vaší práci (mzda závislá na počtu pacientů, aplikovaných metodách atd.)
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost práce na plný i částečný úvazek, možnost přesčasů
  • 13. plat
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na dopravu
  • Slevy pro zaměstnance na poskytované služby

  • Hledáme fyzioterapeuty do těchto regionů: Kroměřížsko, Vyškovsko, Přerovsko