TECHNICKÝ NÁKUPČNÍ (od 50.000Kč)

mzdové ohodnocení

Semily

Rádi byste pracovali v rodinné firmě s přátelským prostředím? Oblast nákupu v technickém směru Vám není cizí? Baví Vás vyjednávat a komunikovat s dodavateli? Chcete být součástí nového informačního systému a jejich procesů? Tak neváhejte a zašlete mi Váš životopis! Menší společnost hledá kolegu nebo kolegyni na pozici TECHNICKÝ NÁKUPČNÍ (od 40.000Kč)

Pracovní náplň

  • Stanovení nákupních strategií
  • Monitoring trhu, kontrola cenových nabídek
  • Hledání nových dodavatelů
  • Komunikace s dodavateli
  • Vyjednávání nejvýhodnějších cen
  • Spolupráce s oddělením plánování a logistiky

Co požadujeme?

  • Praxi v oblasti strojírenství (technický background)
  • Zkušenosti z oblasti operativního nebo strategického nákupu výhodou
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Schopnost měnit procesy v rámci IS
  • Znalost MS Office

Co nabízíme?

  • Přátelský kolektiv
  • Stabilní stále se rozvíjející společnost
  • Možnost jazykových a odborných kurzů
  • 25 dní dovolené
  • Dotované stravování
  • Firemní akce a večírky
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Občerstvení na pracovišti

  • Lokalita: okres Semily

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.