FINANČNÍ ŘEDITEL

mzdové ohodnocení

Vyškov

Moderní česká strojírenská společnost, která poskytuje špičková konstrukční řešení splňující technické i technologické parametry těch nejnáročnějších zákazníků a přitom klade velký důraz na přátelské pracovní prostředí a přístup k zaměstnancům hledá do svého týmu schopného a organizovaného člověka, který je špičkou ve svém oboru. Orientujete se v účetnictví, daních, investicích, chash-flow a řízení financí? Dokážete připravit finanční podklady pro správná manažerská rozhodnutí? Jste ekonom, který si pohlídá každý utracený desetník? Dokážete se dívat na firemní finance z dlouhodobé perspektivy? Chcete být součástí vedení společnosti? Pokud si odpovídáte stále ano, čtěte dál.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení úseku účetnictví a zodpovědnost za dodržování veškeré platné legislativy
  • vedení úseku controllingu
  • vypracování podkladů pro řízení firmy (vyhodnocení zakázek, hodnocení jednotlivých středisek, sledování produktivity práce, sledování pohledávek, kalkulace nákladů apod.)
  • řízení cash-flow (zabezpečení finančních zdrojů pro investiční a operativní procesy firmy, udržování rovnováhy mezi zdroji a potřebami společnosti)
  • spolupráce na návrhu a realizaci investičních záměrů společnosti
  • odpovědnost za likviditu společnosti
  • tvorba vnitropodnikových předpisů pro oblast financí a controllingu
  • kontrola práce podřízených, jejich metodické i operativní vedení
  • komunikace se zahraniční pobočkou
  • koordinace stávajících a nových dotačních titulů
  • koordinace pojistných událostí

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • výborná znalost ekonomiky výrobní firmy
  • praxe na manažerské pozici minimálně 5 let
  • znalost účetní a daňové legislativy a právního rámce ČR
  • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, dobrá komunikace a aktivní přístup k práci
  • schopnost vést a motivovat tým
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • znalost SAP výhodou

Co nabízíme?

  • zajímavé a motivující finanční ohodnocení včetně bonusů
  • roční odměnu za splnění plánu zisku firmy
  • služební automobil k využití i pro soukromé účely
  • možnost pracovat pro prosperující českou společnost, která v rámci ČR opakovaně získala ocenění Nejlépe řízená strojírenská firma
  • různorodou, samostatnou a kreativní práci
  • 5 týdnů dovolené bez nutnosti splnění jakýchkoliv podmínek
  • obědy ZDARMA přímo v areálu firmy v závodní jídelně, výběr ze šesti druhů jídel
  • příspěvky na penzijní nebo životní připojištění

    Místo výkonu práce: Vyškov

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.