SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ (35–45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s administrativní podporou výroby? Chcete mít možnost se dále posouvat a učit se nové věci? Umíte zachovat chladnou hlavu při nestandartních situacích? Domluvíte se anglicky a k tomu jedním z těchto jazyků (německy, francouzsky nebo španělsky) Pak mi pošlete Váš životopis i v angličtině a staňte se klíčovým členem administrativního týmu mezinárodní výrobní společnosti na pozici: SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ (35–45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zajištění administrativní a organizační podpory výroby
  • Spolupráce s oddělením logistiky, nákupu a výroby
  • Práce v MS Office a správa položek v Oracle
  • Spolupráce s obchodním oddělením a managementem v zahraničí
  • Denní komunikace v angličtině a dalším cizím jazyku (FJ, NJ, ŠJ)

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání
  • Praxi na pozici v administrativě ve výrobní společnosti
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Aktivní znalost francouzského, německého nebo španělského jazyka
  • Znalost MS Office, ERP systémů – Oracle výhodou

Co nabízíme?

  • 13. mzdu
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu s pevným základem
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost denního využití cizích jazyků
  • Příspěvek na dopravu
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Příspěvek na stravování
  • Stabilní a dlouhodobé pracovní uplatnění
  • Možnost kariérního rozvoje

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!