REFERENT/KA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU (35-40.000 Kč)

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Mluvíte plynule anglicky a máte zkušenosti se zákaznickým servisem, z call centra nebo z reklamačního oddělení? Rádi komunikujete s lidmi a administrativy se také nezaleknete? Chcete pracovat pro společnost, která si zakládá na rodinné a přátelské atmosféře? Pak mi pošlete svůj životopis a staňte se posilou týmu servisu na pozici: REFERENT/KA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU (35-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Komunikace se zákazníky napříč světem
  • Řešení reklamací a oprav
  • Komunikace se servisním oddělením a koordinace termínů
  • Fakturace a potřebná administrativa

Co požadujeme?

  • Pokročilou znalost angličtiny pro denní komunikaci
  • Znalost dalšího jazyka výhodou
  • Praxi ze zákaznického servisu nebo call centra

Co nabízíme?

  • 13. mzdu
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu s pevným základem
  • Příspěvek na stravování
  • Systém Cafeterie
  • Jazykové vzdělávání
  • Multisport kartu
  • Příspěvek na penzijko
  • Příležitost i pro ABSOLVENTY

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!