TEAMLEADER NÁKUPU S AJ/NJ - SLUŠNÁ MZDA

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Máš zkušenosti s nákupem a troufáš si na vedení celého týmu? Domluvíš se v pohodě německy nebo anglicky? Tak jsi to právě TY, koho hledáme! Nepropásni příležitost a získej nový flek jako: TEAMLEADER NÁKUPU S AJ/NJ - SLUŠNÁ MZDA

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Vedení týmu nákupu
  • Tvorba smluv a správa smluvní dokumentace
  • Vytváření procesů a standardů
  • Zpracování běžné agendy v rámci nákupu
  • Komunikace s dodavateli a napříč společností

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání - obor ekonomický nebo technický
  • Praxi na obdobné pozici
  • Zkušenosti s ERP systémy (SAP)
  • Znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni
  • Znalost obchodního práva, tvorba smluv
  • Komunikativnost, zodpovědnost, týmovost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzdu
  • Bonusy a prémie
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na stravné a pojištění
  • Jazykové vzdělávání
  • Firemní akce a další...

  • Lokalitu: region Bystřice nad Pernštejnem

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.