KOORDINÁTOR/KA VÝROBNÍHO PLÁNOVÁNÍ - PLAT+BENEFITY

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

Jsi šikovný, samostatný, komunikativní s chutí učit se nové věci a tím se rozvíjet? Nedělá ti problém komunikace v AJ nebo NJ a dokážeš potřeby zákazníka tlumočit výrobě tak, aby dostaly reálnou podobu ve stanoveném čase a kvalitě? Hledáme kolegu na oddělení výrobního plánování, pokud se nalezneš v náplni práce a můžeš nabídnou, co požadujeme, zašli mi svůj životopis a staň se jím právě ty.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • Celková koordinace činností vedoucí ke splnění závazku a naplnění očekávání zákazníka
  • Dohled nad plněním svěřené zakázky včas a v požadované kvalitě
  • Komunikace s externími dodavateli a poskytovateli služeb včetně odd. napříč společností
  • Zajištění všech materiálních potřeb výroby, maximální vytížení strojní i manuální síly, včetně tvorby výrobních plánů a uvolnění zakázky do výroby
  • Vedení příslušné evidence a dokumentace, reporty

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání - nejlépe technický směr
  • Praxe v oblasti plánování nebo logistiky výhodou
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Denní komunikace v AJ nebo NJ slovem i písmem
  • Pokročilou znalost MS Office (Excel) a SAP
  • Schopnosti týmové spolupráce i samostatnosti
  • Pečlivost, komunikativnost, organizační schopnosti
  • Schopnost práce pod tlakem
  • Chuť učit se a zdokonalovat

Co nabízíme?

  • Plat nastavíme podle tvých zkušeností
  • Osobní ohodnocení
  • Roční bonusy
  • Mimořádné prémie
  • 25 dní dovolené
  • 3 Sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Penzijní připojištění
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost kariérního i finančního růstu
  • Dotovaná strava v místní kantýně
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Místo výkonu: Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.