ROZPOČTÁŘ/PŘÍPRAVÁŘ (40-45.000 Kč + bonusy)

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

Máte zkušenosti s ekonomickým vedením stavby? Chcete se podílet na projektech v rámci vodohospodářských staveb? Pak nám zašlete své CV! Stabilní česká společnost hledá zkušené pracovníky na pozici: ROZPOČTÁŘ/PŘÍPRAVÁŘ (40-45.000 Kč + bonusy)

Pracovní náplň

  • Příprava nabídkových rozpočtů zadaných investičních záměrů
  • Ekonomická příprava staveb
  • Kalkulace nákladů
  • Komunikace s dodavateli, analýza cenových nabídek
  • Tvorba smluvní dokumentace
  • Kontrola průběhu staveb (50 % času)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ stavebního směru
  • Zkušenost na obdobné pozici
  • Znalost AutoCAD
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Kvartální bonusy
  • 13., 14. a 15. plat
  • Automobil i k soukromým účelům
  • Týden dovolené navíc
  • Zdravotní volno
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost občasné práce z domova

  • Termín nástupu: IHNED nebo dle dohody
  • Místo výkonu práce: Liberecko/Ústecko