ELEKTRO PROJEKTANT PRO ODDĚLENÍ VÝVOJE

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Máte VŠ vzdělání v oboru elektrotechniky? Máte za sebou pár let praxe v konstruování? Hledáte výzvu v podobě nadnárodního týmu a denní komunikace v angličtině? Skvělé! Čtěte dál a pošlete mi svoje CV v anglickém jazyce! Nadnárodní výrobní společnost hledá kolegu na pozici: ELEKTRO PROJEKTANT PRO ODDĚLENÍ VÝVOJE

Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • návrhy a vývoj nových elektro schémat
  • inovace aktuálních produktů společnosti
  • ověřování elektro návrhů
  • příprava schémat, kusovníků a komponent
  • práce v mezinárodním týmů elektro vývoje
  • spolupráce s dalšími odděleními společnosti

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v elektro oboru
  • min. 5 let praxe v konstruování
  • zkušenost s vývojem nových produktů - výhodou!
  • vyhlášku 1978/50 sb.
  • orientace v problematice sušení/vytápění/klimatizací - HVAC
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni - nutností!
  • ochota cestovat v rámci EU

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • bonusy a mimořádné prémie
  • závodní stravování s příspěvkem
  • příspěvek na pojištění
  • firemní notebook a telefon
  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • účast na vývoji nových produktů
  • firemní akce

  • lokalitu: okres Hodonín