KOORDINATOR PROJEKTU - SW PRODUKT (40-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

Vyznáš se v SW a částečně i v HW? Máš zkušenost s projektovým řízením a práce v týmu tě baví? Tak se nám ukaž! Pošli nám svůj životopis a buď: KOORDINATOR PROJEKTU - SW PRODUKT (40-45.000 Kč)

Česká firma

Pracovní náplň

  • Technická podpora a koordinace projektu
  • Komunikace se zákazníkem
  • Komunikace s obchodním oddělením
  • Konfigurace aplikací dle zákaznických požadavků
  • Dohled nad instalaci u zákazníka
  • Komunikace a řízení instalačního týmu
  • Spolupráce na vývoji, konstrukci a výrobě
  • Servis a podpora pro zákazníka

Co požadujeme?

  • Min. SŠ technického oboru
  • Výhodou IT/ elektro slaboproud vzdělání
  • Orientace v HW i SW
  • Zkušenosti s koordinaci zakázek
  • Zkušenosti s komunikaci/ s podporou zákazníka
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Orientace v síťové komunikaci
  • Anglický jazyk na alespoň základní úrovni

Co nabízíme?

  • Zkrácenou pracovní dobu
  • Příspěvek na zdraví, sport, kulturu a zábavu
  • Příspěvky na stravování
  • Prémie a bonusy
  • Dovolená nad rámec zákona
  • Flexibilní začátek / konec pracovní doby
  • Firemní akce
  • Firemní notebook a mobilní telefon

  • Lokalitu: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.