BUSINESS DIRECTOR SW PRODUKT (68-73.000 Kč)

Neaktivní nabídka

68000 - 73000 Kč

Hledáme technicky zdatného vůdce. Orientujete se v SW a taky v HW? Máte praxi v koordinaci týmu a s prodejem technického produktu? Chcete pracovat v perspektivní společnosti, která Vám umožní rozvoj a volné ruce při práci? Výborně! Dejte nám o sobě vědět a statně se: BUSINESS DIRECTOR SW PRODUKT (68-73.000 Kč)

Služební auto

Pracovní náplň

  • Vedení týmu obchodníků, realizátorů a techniků
  • Zodpovědnost za prodej produktů a následní servis
  • Vyhledávaní nových obchodních příležitostí
  • Zodpovědnost za dobré obchodní vztahy
  • Mapování trhu a statistiky na trhu
  • Příprava obchodních podkladů
  • Zodpovědnost za exportní strategii
  • Spolupráce napříč firmu
  • Reporting

Co požadujeme?

  • Praxi na obdobní pozici výhodou
  • Zkušenost s prodejem SW/ HW produktu nutností
  • Technické myšlení
  • Orientaci ve SW/ HW
  • Praxi ve vedení / koordinaci týmu
  • Analytické a strategické myšlení
  • Praxe v přímém prodeji technického produktu výhodou

Co nabízíme?

  • Služební auto i pro soukromé účely
  • Pracovní techniku
  • Prémie
  • Bonusový systém
  • Příspěvky na sport, zdraví, kulturu a dovolenou
  • Dovolenou nad rámec zákona
  • Flexibilní pracovnou dobu
  • Vlastní rozvrhnutí práce

  • Lokalitu: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.